
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Datasheet | Datasheet |
| 3D Model | 3D Model |
| Number of Pins | 8 Pin |
| Case/Package | TSSOP-8 |
| Supply Current | 5 mA |
| Power Dissipation | 750 mW |
| Test Frequency | 4 GHz |
| Operating Temperature (Max) | 85 ℃ |
| Operating Temperature (Min) | -40 ℃ |
| Power Dissipation (Max) | 750 mW |
| Supply Voltage | 5 V |
| Show | |
| Operating Temperature | -40℃ ~ 85℃ |
| Product Lifecycle Status | Unknown |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Lead-Free Status | Lead Free |