ANTENNA, SMB, IP68, SEALED; Frequency Coverage: 2.4 - 2.5GHz; Impedance: 50Ω ; RoHS Compliant: Yes

| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Datasheet | Datasheet |
| 3D Model | 3D Model |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Case/Package | SMB |
| Frequency | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Input Impedance | 50 Ω |
| Operating Temperature (Max) | 65 ℃ |
| Operating Temperature (Min) | -20 ℃ |
| Show | |
| Size-Length | 91.5 mm |
| Operating Temperature | -20℃ ~ 65℃ |
| Product Lifecycle Status | Active |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| REACH SVHC Compliance Edition | 2015/06/15 |
| HTS Code | 8529109000 |