
| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Datasheet | Datasheet |
| 3D Model | 3D Model |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Number of Pins | 8 Pin |
| Case/Package | TSSOP-8 |
| Frequency | 100MHz ~ 2.5GHz |
| Supply Voltage (DC) | 2.70V (min) |
| Supply Current | 5.9 mA |
| Bandwidth | 150 MHz |
| Operating Temperature (Max) | 85 ℃ |
| Operating Temperature (Min) | -40 ℃ |
| Power Dissipation (Max) | 362 mW |
| Supply Voltage | 2.7V ~ 5V |
| Show | |
| Size-Length | 3.05 mm |
| Size-Width | 3.05 mm |
| Size-Height | 3.05 mm |
| Operating Temperature | -40℃ ~ 85℃ |
| Product Lifecycle Status | Unknown |
| Packaging | Tube |
| RoHS | Non-Compliant |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| REACH SVHC Compliance Edition | 2013/06/20 |