| Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Datasheet | Datasheet |
| 3D Model | 3D Model |
| Mounting Style | Through Hole |
| Number of Pins | 2 Pin |
| Case/Package | TO-226-2 |
| Capacitance | 26 pF |
| Operating Temperature (Max) | 125 ℃ |
| Operating Temperature (Min) | -55 ℃ |
| Show | |
| Size-Length | 5.21 mm |
| Size-Width | 4.19 mm |
| Size-Height | 5.33 mm |
| Operating Temperature | 125℃ (TJ) |
| Product Lifecycle Status | Obsolete |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| ECCN Code | EAR99 |